Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

8 Nolu Cafe –Restaurant -Caterıng Hizmetleri Meslek Komitesi Tarafından Gastronomi Sektör Toplantısı Düzenlendi

8 Nolu Cafe –Restaurant -Caterıng Hizmetleri Meslek Komitesi Tarafından Gastronomi Sektör Toplantısı Düzenlendi

Odamız 8 NOLU CAFE-RESTAURANT-CATERING HİZMETLERİ Meslek Komitesi  tarafından  grupta faaliyet gösteren üyelerin katılımıyla "Gastronomi Sektörü Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı " düzenlendi.

Toplantıda, Çalışma ve İş kurumu Gaziantep İl  Müdürü Siraç EKİN tarafından  Gaziantep Ticaret Odası ile  İŞKUR işbirliğinde yürütülen  MEGİP (Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme Protokolü), Gaziantep Üniversitesi Turizm ve Otelcilik MYO Öğretim Görevlisi ve MASAT DER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nadir ZEYREK tarafından  EZELDEN EBEDE GAZİ MUTFAK projeleri hakkında  bilgilendirme yapıldı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Acıoğlu  başkanlığında, Meslek Komite Başkanı Ahmet Abuşoğlu, Başkan Yardımcısı Selami Naim Öner, Meclis üyesi Sakıp Çadır ve Meslek Komite Üyesi Ali Volkan Karalar'ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, üyelerimizin her iki proje hakkındaki soruları cevaplandı.

Ekli Dosyalar

8 - Cafe - Restaurant - Catering Hizmetleri Meslek Komitesi ile ilgili haberler