Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Gastronomi Sektörü Normalleşme Süreci Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Gastronomi Sektörü Normalleşme Süreci Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Odamız 8 Nolu Cafe - Restaurant - Caterıng Hizmetleri Meslek Komitesi tarafından düzenlenen Gastronomi Sektörü Normalleşme Süreci Bilgilendirme Toplantısı Meclis Üyeleri Erkan Karalar, Metin Kurçeren, Meslek Komite Başkanı Ahmet Hidayet Abuşoğlu, Başkan Yardımcısı Selami Naim Öner ve Meslek Komite Üyesi Okan Karalar'ın katılımı ve sektör temsilcilerinin yoğun ilgisi ile sosyal mesafe kuralına riayet edilerek gerçekleşti.

Açılış konuşmaları Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay YILDIRIM tarafından gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur ACIOĞLU meslek komitesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve  COVİD-19 pandemisi normalleşme sürecinde alınması gereken önlemler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Gaziantep Ticaret Odası iştiraki GETHAM ( Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi) tarafından sektöre yönelik geliştirilen dezenfeksiyon ürünleri hakkında GETHAM Genel Müdürü Onur Akar tarafından bilgilendirme yapılan toplantıda; sektörde yaşanan problem ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekli Dosyalar

8 - Cafe - Restaurant - Catering Hizmetleri Meslek Komitesi ile ilgili haberler