Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO’DA "ANTEP FISTIĞI" SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ

GTO’DA "ANTEP FISTIĞI" SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ

 Gaziantep Ticaret Odası'nın (GTO) ev sahipliğinde, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı'nın başkanlığında gerçekleşen toplantıya; GTO 1 No.lu Tarım Ürünleri-Hububat-Bakliyat-Baharat Komitesi, 3 No.lu Antep Fıstığı ve Kuruyemiş Meslek Komitesi ile Gaziantep Ticaret Borsası 1 No.lu Antep Fıstığı, Fındık, Yer Fıstığı ve Ceviz Toptan Ticareti Meslek Komitesi ve meclis üyeleri katıldı. Toplantıda Antep fıstığının hasat döneminde yaşanan hırsızlık olaylarına karşı alınacak önlemlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Antep fıstığı hasat döneminin başlaması dolayısıyla daha önce yaşanan hırsızlık olaylarının bu sezon yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlerin alınması için İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ve diğer kolluk kuvvetleri nezdinde girişimde bulunacaklarını belirterek,  "Bundan önce Antep fıstığı hırsızlıklarına ve hırsızlığa bağlı olarak gelişen cinayet vakalarına şahit olunmuştu. Bu sezon da benzer durumlar yaşanmaması ve önlem alınması için İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ile temasa geçeceğiz." şeklinde konuştular.

Ekli Dosyalar

3 - Antep Fıstığı Ve Kuruyemiş Meslek Komitesi ile ilgili haberler