Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Hırdavat Sektörü İstişare Toplantısı düzenlendi.

Hırdavat Sektörü İstişare Toplantısı düzenlendi.

Odamız 22 Nolu İnşaat Malzemecileri Meslek grubunun GTO'daki temsilcisi Meslek Komitemiz ile Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Çetin TECDELİOĞLU ve heyeti sektörde yaşanan gelişmeleri, sorun ve ihtiyaçları konuşmak üzere istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Odamız 22 Nolu Meslek Komitesi Meclis Üyeleri Ömer Faruk KATIRCIOĞLUGİL, İbrahim KARAOĞLU ve Mehmet ÇELİK, Meslek Komite Başkanı Huzeyfe AKASLAN, Meslek Komite Üyeleri Nesimi İnce, Hannan KAYA'nın katılımları ile gerçekleşen toplantıda;

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçılar Birliği (İDDMİB) Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkan Vekili ve aynı zamanda HISİAD Başkanı Çetin TECDELİOĞLU ve heyeti, İnşaat Malzemecileri Hırdavat Sektörü ile bir araya gelinerek, Odamız faaliyetleri ve çözüm önerileri, ekonomik ve sektörel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekli Dosyalar

22 - İnşaat Malzemecileri Meslek Komitesi ile ilgili haberler