Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

26 NOLU MESLEK KOMİTESİ GETHAM İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEDİ

26 NOLU MESLEK KOMİTESİ GETHAM İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEDİ

Odamız 26 Nolu Demir,Çelik,Sac,Profil İmalatı ve Satıcıları Meslek Komitesi tarafından Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (Getham)'ne inceleme gezisi düzenlendi. GETHAM Genel Müdürü Onur Akar tarafından Merkez bünyesinde yürütülen projeler ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılarak, merkezde bulunan  atölyeler yerinde incelendi.

Odamız 26 Nolu Meslek Komitesi Meclis üyeleri M.Necmettin Ay,Altan Kocalar, M.Bülent Evyapan, Meslek Komite Başkanı Uğur Sarıbal,Başkan Yardımcısı Hakan Küpeli ,Meslek Komite üyeleri  ve demir çelik seköründe faaliyet gösteren üyelerin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette Getham'da bulunan makina ve teçhizatlar yerinde incelenerek,demir çelik sektörüyle yapılabilecek işbirlikleri  konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekli Dosyalar

26 - Demir - Çelik - Sac Profil İmalat Ve Satıcıları Meslek Komitesi ile ilgili haberler