Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

26 Nolu Meslek Komitesinden Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası&39;na Ziyaret

26 Nolu Meslek Komitesinden Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası&39;na Ziyaret

 Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Yılmaz Duman başkanlığında, Meclis Üyeleri Mehmet Necmettin AY, Mehmet Bülent EVYAPAN, Altan KOCALAR, Meslek Komite Başkanı Uğur SARIBAL, Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kutlu, Meslek Komite Üyesi Hakan Küpeli ve Göymen Demir Çelik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi yetkilisi Sinan GÖYMEN'den oluşan heyet Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası ve Dörtyol'da demir çelik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaları ziyaret etti.

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksöz ve Payas Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz'ın da dahil olduğunu heyet programında, Tekin Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.'yi ziyaret eden heyet, burada spiral kaynaklı çelik boru üretimi, ve soğuk şekillendirme yöntemiyle çelik rulo bantların boru şekline getirilmesi, içten ve dıştan otomatik tozaltı kaynak ile birleştirilmesi konusunda bilgi alarak, işletmede üretim aşamalarını yerinde inceledi.  


Heyetin ikinci ziyareti; Atakaş Şirketler Grubuna ait olan ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'nin Payas'ta bulunan üretim merkezine gerçekleştirildi. Asitle Temizlenmiş Sıcak Sac, Soğuk Haddelenmiş Tavlanmamış Sac, Galvaniz Kaplanmış Sac, Boya Kaplanmış Sac, Soğuk Haddelenmiş Tavlanmış Sac üretim aşamaları ile rulo, levha ve dilme ürünleri yerinde inceleyerek bilgi aldı. Ayrıca firmanın genel müdürü ile çelik sektörünün son durumu ve sektörde yaşanan son gelişmeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

Heyet son olarak Dörtyol Ticaret Odası hizmet binasında incelemelerde bulundu. Oda tarafından verilen hizmetler ve projeler konusunda bilgi alınılarak, iki Oda arasında yapılabilecek işbirlikleri ve çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulunuldu. 


Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Yılmaz Duman Gaziantep Ticaret Odası tarafından üyelere verilen hizmetler, Odamızın yürütmekte olduğu projeler ve Gaziantep ekonomisi hakkında bilgi vererek, her iki ilde yaşanan ortak problemler konusunda birlikte hareket edilmesinin faydalı olacağını dile getirdi.


Demir çelik sektöründe uygulanan KDV oranının düşürülmesi yönünde Odamız tarafından daha önce yapılan girişimler konusunda Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yıldırım'a bilgi aktaran meslek komite üyeleri, bu konuda Dörtyol TSO tarafından da destek olunmasını talep etti.


Dörtyol TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, Gaziantep Ticaret Odası'nın çalışmalarını yakinen ve büyük beğeniyle takip ettiklerini belirterek, bölgenin ortak konularında birlikte hareket edilmesinin yerinde olacağını ve Odamızın bu durumda yol gösterici konumda olacağını belirterek, iki Odanın "Kardeş Oda" olması yönündeki taleplerini iletti.

 

26 - Demir - Çelik - Sac Profil İmalat Ve Satıcıları Meslek Komitesi ile ilgili haberler