Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

44 No.lu Deri Ayakkabı ve Saraciye Ürünleri İmalatı ve Ticareti Meslek Komitesi Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu MYO ziyaret etti.

44 No.lu Deri Ayakkabı ve Saraciye Ürünleri İmalatı ve Ticareti Meslek Komitesi Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu MYO ziyaret etti.

Odamız 44 No.lu Deri Ayakkabı ve Saraciye Ürünleri İmalatı ve Ticareti Meslek Komitesi, Yönetim Kurulu Üyemiz Yılmaz Duman eşliğinde, Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu, Prof. Dr. Mehmet Hakan Morcalı, Doç. Dr. Yusuf Yılmaz ve  Dr. Ömer Uçtu'yu  ziyaret etti.

Meclis Üyelerimiz; Ferhat ÇAPAR, Yusuf ARTAR, Osman ERKENDİRCİ, Meslek Komite Başkanı Şükrü ÇELİKTEN, Meslek Komite Başkan Yardımcısı Müslüm ÖZKAYA, Meslek Komite Üyeleri Murat NABİOĞLU tarafından yapılan ziyarette işbirliği konusunda istişarelerde bulunup değerlendirmeler yapılmıştır.

Naci Topçuoğlu MYO bünyesinde bulunan ve 17025 kapsamında akredite olan test laboratuvarında sektöre yönelik yapılan testler ve Üniversite işbirliği ile Deri Ayakkabı ve Saraciye sektörü üyelerinin yürütebileceği AR- GE çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Ekli Dosyalar

44 - Deri Ayakkabı ve Saraciye Ürünleri İmalatı ve Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler