Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

36 Nolu Kuyumculuk Meslek Komitesi Bursa Sanayi ve Ticaret Odası 28. Meslek Komitesini Ağırladı

36 Nolu Kuyumculuk Meslek Komitesi Bursa Sanayi ve Ticaret Odası 28. Meslek Komitesini Ağırladı

Odamız 36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası 28 Nolu Değerli Metaller, Gözlük, Mikro Mekanik Ürünler İmal ve Ticareti Meslek Komitesi istişarede bulunmak bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Uğur Acıoğlu Başkanlığında gerçekleşen toplantıda kuyumculuk sektöründe yaşanan problemler konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantının akabinde, Meslek Komite Başkanı Bilal Ağkale, Meclis Üyeleri Ahmet Tabur ve Mehmet Kocaardıç ve Meslek Komite Üyesi Cahit Gülenler eşliğinde Gaziantep Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi'nin 15. Ortadoğu Altın,Mücevher ve Gümüş Fuarı'nda bulunan standı başta olmak üzere ve fuar alanındaki  diğer stantlar ziyaret edildi.

Ekli Dosyalar

36 - Kuyumculuk - Mücevherat - Saat Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler