Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi GAÜN Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölümü ile GETHAM'a İnceleme Gezisi Düzenledi

36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi GAÜN Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölümü ile GETHAM'a İnceleme Gezisi Düzenledi

Odamız 36 No.lu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi, GETHAM Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Ali Çalışkantürk ve  Gaziantep Üniversitesi Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölüm Başkanı ve öğrencilerin katılımıyla “GETHAM İnceleme Gezisi” ziyareti düzenlendi.  

Odamız iştiraki olan Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM)  'nde gerçekleşen toplantıda, Getham ’ın tarihçesi, kurumsal yapısı, görevleri, hizmet birimlerinin görevleri ve verilen hizmetlerle ilgili GETHAM Müdürü Sayın Onur AKAR tarafından toplantıya katılanlara sunum yapılarak sonrasında merkez gezisi gerçekleştirildi.

Meclis Üyelerimiz  Ahmet Tabur, Mehmet Kocaardıç, Meslek Komite Başkanı Bilal Ağkale, Meslek Komite Başkan Yardımcısı Bilal Habeş Erenler ve Meslek Komite Üyesi Nusrettin Kılıç ve Sayın Remzi Öztekin, Öğr. Gör. Nuri Durucu, Öğr. Gör. Emrah Ateşli ve Bölüm Öğrencileri ziyaret etti. 

36 - Kuyumculuk - Mücevherat - Saat Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler