Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Odamız ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Kuyumculuk Meslek Komiteleri Ortak Meslek Komite Toplantısında Bir Araya Geldi

Odamız ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Kuyumculuk Meslek Komiteleri Ortak Meslek Komite Toplantısında Bir Araya Geldi

Odamız 36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası 7 Nolu Kuyumculuk Meslek Komitesi istişarede bulunmak amacıyla Haziran Ayı Ortak Meslek Komite Toplantısını Odamızda gerçekleştirdi. Bahsi geçen toplantıda 14-16 Haziran 2019 tarihinde Gaziantep'te gerçekleştirilen 15. Ortadoğu Altın Mücevherat ve Gümüş Fuarı başta olmak üzere, sektörel problemler hakkında hakkında istişarede bulunuldu.

Toplantının akabinde, Meslek Komite Başkanı Bilal Ağkale, Meclis Üyeleri Ahmet Tabur ve Mehmet Kocaardıç eşliğinde Gaziantep Ticaret Odası bünyesinde bulunan Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi ve fuar ziyaret edildi.

Ekli Dosyalar

36 - Kuyumculuk - Mücevherat - Saat Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler