Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi GAÜN Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölümü Başkanı Remzi Öztekin'i Ziyareti Hakkında

36 Nolu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi GAÜN Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölümü Başkanı Remzi Öztekin'i Ziyareti Hakkında

Odamız 36 No.lu Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi, Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur Acıoğlu, GETHAM Genel Müdürü Onur AKAR ile birlikte  Gaziantep Üniversitesi Kuyumculuk ve Takı Tasarım Bölüm Başkanı Sayın Remzi Öztekin, Öğr. Gör. Nuri Durucu, Öğr. Gör. Emrah Ateşli’yi ziyaret etti.

Meclis Üyesi Ahmet Tabur, Meslek Komite Başkanı Bilal Ağkale, Meslek Komite Başkan Yardımcısı Bilal Habeş Erenler ve Meslek Komite Üyesi Nusrettin KILIÇ’nın katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, kuyumculuk sektöründeki son durum değerlendirilirken, Odamız iştiraki GETHAM ve Üniversite arasında yapılabilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekli Dosyalar

36 - Kuyumculuk - Mücevherat - Saat Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler